WARUNKI REZERWACJI

 

 


Informujemy, że nastąpiły zmiany w warunkach rezerwacji oraz wprowadzona została nowa polityka prywatności.

Zmiany te wynikają z dostosowania się do europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które weszło w życie 25 maja 2018r.

Co to oznacza dla Ciebie?

Polityka prywatności to zestaw informacji do czego potrzebujemy Twoje dane osobowe, gdzie je będziemy wykorzystywać, jak je chronimy oraz jakie prawa przysługują Ci odnośnie ochrony Twoich danych.

Administratorem Twoich danych jest Intro s.c. właściciel marki „Intro Hostel” oraz „Cinnamon Hostel” 31-005 Kraków, ul. Bracka 4, NIP: 6762468325, REGON: 122953300.

Intro s.c. ogranicza zbieranie i wykorzystywanie informacji dotyczących Użytkowników do niezbędnego minimum, wymaganego do świadczenia na Twoją rzecz usług.

Twoje dane teleadresowe będą wykorzystywane wyłącznie w procesie obsługi rezerwacji oraz pobytu w naszych obiektach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, polityka prywatnościwarunki rezerwacji, regulamin pobytu.


REZERWACJE INDYWIDUALNE

W celu dokonania rezerwacji indywidualnej konieczne jest podanie danych osobowych: imienia, nazwiska, telefonu kontaktowego,  e-maila w celu potwierdzenia rezerwacji i godziny przyjazdu, oraz weryfikacji rezerwującego podczas zameldowania w Hostelu.

Informujemy że od chwili dokonania rezerwacji czyli podania danych osobowych Administratorem tych danych niezbędnych do tego aby rezerwacja została wprowadzona do systemu hostelowego jest Intro s.c. ul. Bracka 4, 31-005 Kraków. Każdej osobie, której dane osobowe są przetwarzane przez Administratora, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i prawo do poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia danych osobowych jej dotyczących.

Rezerwacja indywidualna będzie miała status gwarantowanej w chwili, gdy na konto Intro s.c. wpłynie równowartość zapłaty za pierwszą dobę.  W terminach, w których obsługa wskaże (np. okres sylwestrowy, w terminach festiwali związanych z dużych obłożeniem, weekendów majowych i innych tzw. długich weekendów) dla zagwarantowania rezerwacji wymagana jest przedpłata 100% wartości rezerwacji dla jej zagwarantowania.

ZASADY ANULACJI – rezerwacja może być anulowana do godziny 18 na 1 dzień przed planowanym przyjazdem, wówczas Hostel zwróci wcześniej wpłaconą przedpłatę. Jeśli rezerwacja zostanie anulowana w późniejszym terminie, Hostel ma prawo zatrzymać całość wpłaconej przedpłaty. Gdyby z przyczyn niezależnych od Hostelu chcieli Państwo zrezygnować z rezerwacji po  wcześniejszym zameldowaniu i uiszczeniu opłaty za nocleg, wówczas Hostel ma prawo zatrzymać całość opłaty za jedną dobę.

REKLAMACJE – wszelkie uwagi i reklamacje prosimy kierować na adres e-mail: hp@introhostel.pl. Kwestie sporne reguluje kodeks cywilny.

W przypadku rezerwacji związanych z otrzymaniem wizy, niezbędna jest przedpłata za całą rezerwację i dla takich rezerwacji nie obowiązują ogólne zasady anulowania rezerwacji i zwrotu wpłaconej zaliczki.

REZERWACJE DO WIZ MAJĄ STATUS BEZZWROTNYCH I NIE MA MOŻLIWOŚCI ICH ANULOWANIA. PRZEDPŁATY ZA REZERWACJE BEZZWROTNE NIE BĘDĄ ZWRACANE.


REZERWACJE GRUPOWE

W procesie obsługi rezerwacji grupowej nie zachodzi potrzeba aby Hostel przetwarzał dane osobowe uczestników grupy zorganizowanej, zatem Hostel nie będzie administratorem ani procesorem danych osobowych uczestników grupy zorganizowanej. DLATEGO HOSTEL NIE OCZEKUJE ABY ORGANIZATOR GRUPY WYSŁAŁ LISTY DANYCH OSOBOWYCH (tzw. rooming list) UCZESTNIKÓW GRUPY NA ŻADNYM ETAPIE REZERWACJI, ORAZ HOSTEL NIE BĘDZIE SIĘ ZWRACAŁ DO ORGANIZATORA O TAKĄ LISTĘ, chyba że zajdą szczególne i uzasadnione okoliczności w których Hostel zwróci się do Organizatora o dostarczenie takiej listy.

W przypadku grupy zorganizowanej Hostel będzie Administratorem danych osobowych wyłącznie Organizatora. Tak więc od chwili dokonania rezerwacji grupowej czyli podania danych osobowych Organizatora Administratorem tych danych niezbędnych do tego aby rezerwacja została wprowadzona do systemu hostelowego jest Intro s.c. ul. Bracka 4, 31-005 Kraków. Organizatorowi którego dane osobowe są przetwarzane przez Administratora, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i prawo do poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia danych osobowych jej dotyczących. Przez Organizatora rozumie się osobę fizyczną lub Tour Operatora, Agenta, Pośrednika, placówki Szkolno-Wychowawcze i każdy inny podmiot prawny lub osobę fizyczną (również opiekuna, nauczyciela, wychowawcę itp.) który/a zajmuje się organizacją grupy.

Przez rezerwacje grupowe rozumiemy rezerwacje, dla co najmniej 8 osób. Rezerwacja grupowa będzie miała status gwarantowanej w chwili, gdy na konto Intro s.c. wpłynie przedpłata w wysokości 50% wartości całej rezerwacji. Pozostałe 50% wartości rezerwacji powinno wpłynąć nie później niż 30 dni przed terminem przyjazdu grupy.

Wszelkie szczegóły dotyczące specyfikacji pokoi i indywidualnych ustaleń między recepcją a zamawiającym muszą znajdować się w korespondencji e-mailowej. Adres e-mail recepcji: hp@introhostel.pl. Również wszelkie zmiany rezerwacji muszą być ustalane drogą e-mailową w celu uniknięcia ewentualnych niedomówień. Przedpłata powinna być wpłacona najpóźniej 30 dni przed przyjazdem grupy.

W PRZYPADKU BRAKU WPŁATY NA 30 DNI PRZED PRZYJAZDEM GRUPY, HOSTEL MA PRAWO USUNĄĆ REZERWACJĘ Z SYSTEMU BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ.

ZASADY ANULACJI – rezerwacja grupowa może zostać anulowana bezkosztowo najpóźniej 30 dni przed data przyjazdu. Jeśli rezerwacja zostanie anulowana w późniejszym terminie, Hostel ma prawo zatrzymać 100% przedpłaty.

ZMIANY REZERWACJI – zmniejszenie ilości osób w grupie ustalane jest pisemnie indywidualnie dla każdej  grupy z uwzględnieniem terminu dokonania rezerwacji. W przypadku przekroczenia podanego w potwierdzeniu terminu bezkosztowej zmiany lub anulacji rezerwacji, Hostel ma prawo obciążyć zamawiającego kwotą równą 100% kosztów za anulowane noclegi. W przypadku zwiększania liczby osób w grupie Hostel zobowiązuje się do przyjęcia zwiększonej liczby osób w miarę aktualnej dostępności.

 REKLAMACJE – wszelkie uwagi i reklamacje prosimy kierować na adres e-mail: hp@introhostel.pl. Kwestie sporne reguluje kodeks cywilny.

Fabryka Schindlera

Fabryka SchindleraW Intro zakupisz wiele interesujących wycieczek po Krakowie i okolicy. Wszelkie informacje uzyskasz dzowniąc do nas: +48 12 430 42 02 lub pisząc e-mail: recepcja@introhostel.pl

A po zwiedzaniu… Pub Krawl!

A po zwiedzaniu… Pub Krawl!Cień, Prozak, Frantic, Shakers, Diva… problem co wybrać? Nie martw się - z Krawl Trough Krakow przeżyjesz szloną noc w krakowskich klubach :) zapytaj w recepcji jak ich znaleźć...

Koncerty w Krakowie: DEEP PURPLE

Koncerty w Krakowie: DEEP PURPLE Trasa "The Long Goodbye Tour" dobiega końca, muzycy żegnają się ze sceną już na zawsze. To ostatnia szansa aby zobaczyć ich na scenie! Ich ostatni występ z pewnością będzie wielkim i wzruszającym wydarzeniem! 1 lipca 2018 w Tauron Arena Kraków

Kopalnia Soli w Wieliczce

Kopalnia Soli w WieliczceW Intro zakupisz wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce. Wszelkie informacje uzyskasz dzowniąc do nas: +48 12 430 42 02 lub pisząc e-mail: recepcja@introhostel.pl

interaktywne Muzeum flipperów

interaktywne Muzeum flipperówDobra zabawa, dla starszych wspomnienia, dla młodszych coś innego niż konsola... Intro poleca :) zapytaj w recepcji jak to miejsce znaleźć (zdjęcie: Interaktywne Muzeum Flipperów)

Koncerty w Krakowie: NIGHTWISH

Koncerty w Krakowie: NIGHTWISHNightwish na 20-lecie wyda dwupłytowy album kompilacyjny oraz organizuje dziewięciomiesięczną trasę koncertową po całym świecie. The DECADES: WORLD TOUR 2018 rozpocznie się w Ameryce Północnej w marcu 2018 roku, a do krakowskiej Tauron Areny zawita 17 listopada 2018

Zwiedzanie Auschwitz

Zwiedzanie AuschwitzW Intro zakupisz wycieczkę do Auschwitz. Wszelkie informacje uzyskasz dzowniąc do nas: +48 12 430 42 02 lub pisząc e-mail: recepcja@introhostel.pl

I-LABIRYNTH

I-LABIRYNTH"...traficie w świat labiryntu! W świat strachu, iluzji i tajemnic! Macie 60 minut żeby przejść 600 metry kwadratowych labiryntu żeby rozwiązać jego tajemnice i wyjść! Macie przy sobie tylko latarkę i waszą odwagę..." w recepcji Intro dowiesz się jak znaleźć wejście do labiryntu (zdjęcie i opis: I-Labirynth)

Koncerty w Krakowie: ELTON JOHN

Koncerty w Krakowie: ELTON JOHNWystęp wybitnego wokalisty, kompozytora i pianisty Eltona Johna odbędzie się w ramach trzyletniej pożegnalnej trasy koncertowej - światowego tournee - “Farewell Yellow Brick Road” zwieńczającego dorobek. 4 maja 2019 Tauron Arena Kraków