CINNAMON

Masz dość nudnych pobytów w skategoryzowanych Hotelach, gdzie sztywny kelner kłania się w pas, recepcjonista wita Cię z wyszkolonym uśmiechem na twarzy, portier w liberii otwiera Ci drzwi, a wszystkie pokoje wyglądają identycznie? Szukasz luzu, doskonałej atmosfery, kuchni dostępnej nawet o 2 w nocy gdy nagle zgłodniejesz, salonu w którym możesz pograć na gitarze lub wypić piwo w towarzystwie?

Dobrze trafiłeś, bo rozumiemy Cię doskonale i dlatego jesteśmy tutaj my: Cinnamon – HOSTEL – w którym zawsze możesz liczyć na miłe przyjęcie, komfortowe pokoje, a jeśli Ci się u nas spodoba i zechcesz pojechać do innego Hostelu naszej sieci Cinnamon&Intro w Krakowie lub Wrocławiu będzie nam bardzo miło, a Ty otrzymasz rabat.

Staramy się nieustannie podnosić jakość naszych usług i komfort pokoi, a dla naszego personelu jest priorytetem zrobić wszystko aby Twój pobyt upłynął tak jak tego oczekujesz. Nasze pokoje urządzamy w różnych kolorach, każdy różni się wystrojem: może Twoim ulubionym będzie romantyczny Kokos, albo wygodny minimalistyczny Jaśmin?
Wszystkie pokoje mają wspólne łazienki, z podziałem na damskie i męskie. Pokoje są dwu i trzyosobowe, w dormach mamy miejsca dla 10, 9, 8 i 4 osób, a każde łóżko ma swoją zamykaną na klucz szafkę. Na terenie hostelu można korzystać z bezpłatnego WiFi, w recepcji zakupić napoje, podstawowe przybory toaletowe czy wypożyczyć ręcznik, ale pościel, mydło, kawę i herbatę zawsze otrzymasz gratis. Kuchnia jest wyposażona w wszystkie niezbędne sprzęty, więc jeśli masz ochotę możesz przyrządzać swoje posiłki sam. Osoby które wolą zjeść „na mieście” znajdą w pobliżu mnóstwo miejsc wartych polecenia.

Hostel Cinnamon jest położony w centrum Poznania przy ulicy Gwarnej, przy której jak sama nazwa wskazuje jest zawsze ruch i dużo się dzieje – stąd bardzo szybko dostaniesz się do Starego Rynku, Starego Browaru, na dworzec PKP, czy do Międzynarodowych Targów Poznańskich – wszystkie te obiekty znajdują się w promieniu 1500 m od Cinnamona. Jezioro Maltańskie ze swoimi licznymi atrakcjami jest oddalone od Cinnamona o 3 km, Stadion o 6 km, a Muzeum Narodowe o 650m, podobnie poznańskie Uniwesrytety: większość z nich dzieli kilka minut pieszo od naszego Hostelu.

Zatrzymując się u nas łatwo skorzystasz ze wszystkich atrakcji jakie oferuje nasze cudowne miasto Poznań, poczujesz jego puls i spotkasz wielu ciekawych ludzi z różnych stron świata.

Zapraszamy!

Manager, załoga i właściciele

OSTRÓW TUMSKI – KOLEBKA PAŃSTWA POLSKIEGO

OSTRÓW TUMSKI – KOLEBKA PAŃSTWA POLSKIEGOOśrodek władzy państwa Polan - choć pierwsze ślady bytności człwoieka tutaj datują się na XII w p.n.e. Ostrów Tumski i Brama Poznania to miejsca które po protu trzeba odwiedzić.

NAJLEPSZY KLUB W MIEŚCIE?

NAJLEPSZY KLUB W MIEŚCIE?Sala Global Room (strefa dla palących) z muzyką RnB, Soul, Funk. Sala Sweet Pacha: Classic House. Sala Pacha Lounge tuż przy głównym parkiecie. Main Floor – główny dancefloor, na którym zawsze występują gwiazdy wieczoru oraz tancerze. Chcesz zarezerwować? Recepcjoniści pomogą :)

KONCERTY W POZNANIU: Koncert 90′s live in concert

KONCERTY W POZNANIU: Koncert 90′s live in concert2 UNLIMITED, DR. ALBAN, CAPTAIN JACK i LA BOUCHE Usłyszymy takie hity wszech czasów jak: No Limits, Get Ready for This, Let The Beat Control Your Body, Say Captain Say Wot, Together and Forever, Captain Jack, Be My Lover, Sweet Dreams, Where Do You Go, It’s My Life, Sing Hallelujah!, Hello Africa i wiele, wiele innych! 10 grudnia 2016 r. godz. 19.00 Poznań Arena

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Międzynarodowe Targi PoznańskieMiędzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa 21-24 stycznia 2017. Uczestników i odwiedzających zapraszamy do rezerwowania noclegów w hostelu Cinnamon poznan@cinnamonhostel.com. Na hasło POLAGRA 10% zniżki od ceny dnia!

STARY BROWAR

STARY BROWAR"Miejsce gdzie życie spotyka się ze sztuką" nic dodac nic ująć, ale zobaczyć trzeba :)

BRAMA POZNANIA – POLECAMY WYCIECZKOM SZKOLNYM

BRAMA POZNANIA – POLECAMY WYCIECZKOM SZKOLNYM"Zlokalizowana w najstarszej części miasta, nad rzeką Cybiną, w sąsiedztwie katedralnej wyspy, zajmuje specjalnie zaprojektowany kompleks obiektów: modernistyczny budynek główny i zrewitalizowaną Śluzę Katedralną (pozostałość umocnień na Ostrowie zachowaną z czasów pruskiego panowania), które łączy przerzucona nad rzeką kładka. Budynek główny przecina charakterystyczna szczelina, która kieruje wzrok zwiedzającego na najstarszą w Polsce katedrę. Brama Poznania to pierwsze w Polsce centrum interpretacji dziedzictwa, które przy pomocy nowych technologii łączy opowieść o dziejach katedralnej wyspy, rozwoju miasta Poznania z narracją o początkach Państwa Polskiego – wspólnoty, której kolebką jest Ostrów Tumski." tekst: www.bramapoznania.pl

KONCERTY W POZNANIU: SAKAZANY NA BLUESA

KONCERTY W POZNANIU: SAKAZANY NA BLUESATylko jeden raz w Poznaniu! Wyjątkowa opowieść o życiu Ryszarda Riedla pierwszy raz w Poznaniu. Widowisko teatralno-muzyczne dla wszystkich dla których Dżem to więcej niż tylko zespół. Kilkudziesięciu aktorów Teatru Śląskiego, grająca na żywo kapela, klimat śląskich malarzy naiwnych i nieśmiertelne piosenki Dżemu układają się w poruszającą historię o przyjaźni, wolności i miłości, lecz przede wszystkim o nie zawsze wygranej walce z samym sobą. 17.02.2017 godz 19.00 Poznań ARENA

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIEBUDMA Międzynarodowe Targi Budownictwa 02-05 lutego 2017 r. Uczestników i odwiedzających zapraszamy do rezerwowania noclegów w hostelu Cinnamon poznan@cinnamonhostel.com. Na hasło BUDMA 10% zniżki od ceny dnia!

Biskupin

BiskupinRezrwat archeologiczny który nie ma sobie równych w całej Europie Środkowej. Od obowzowiska łówców i zberaczy z epoki kamienia, przez osadę łużycką, po osadę słowiańską. Przygotujcie się na moc wrażeń!

MASZ KARTĘ EURO26? ZABIERZ JA ZE SOBĄ W PODRÓŻ!

MASZ KARTĘ EURO26? ZABIERZ JA ZE SOBĄ W PODRÓŻ!Dla posiadaczy karty Euro26 zniżka 15% od ceny dnia na nocleg w Cinn, dla rezerwacji dokonanych drogą mailową. O cenę dnia pytaj w recepcji.

KONCERTY W POZNANIU: Thomas Anders & Modern Talking Band oraz Alphaville

KONCERTY W POZNANIU: Thomas Anders & Modern Talking Band oraz AlphavillePodczas koncertu usłyszymy największe przeboje jak: „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, „Brother Louie”, „Atlantis Is Calling”, „Big in Japan”, „Forever Young”. 25 listopada 2017 Poznań Arena zdjęcie: www.arena.poznan.pl

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIETOUR SALON - Targi Regionów i Produktów Turystycznych 12-14 lutego 2017 r. Uczestników i odwiedzających zapraszamy do rezerwowania noclegów w hostelu Cinnamon poznan@cinnamonhostel.com Na hasło TOUR SALON 10% zniżki od ceny dnia!