CINNAMON

Lubisz gdy dużo się dzieje, gdy otacza Cię grono przyjaciół i nieznajomych którzy mogą zostać znajomymi? Nie przepadasz za sztywną atmosferą skategoryzowanych hoteli – wolisz luz, cenisz sobie doskonałą atmosferę, swobodę, możliwość skorzystania z kuchni w środku nocy gdy nagle zgłodniejesz? Nie oczekujesz wystawnego śniadania, bo rozumiesz że tani nocleg = śniadanie we własnym zakresie?

Dobrze trafiłeś, bo rozumiemy Cię doskonale i dlatego jesteśmy tutaj my: Cinnamon – HOSTEL w którym zawsze możesz liczyć na miłe przyjęcie, komfortowe pokoje i przyjazny personel, a jeśli Ci się u nas spodoba i zechcesz pojechać do naszego Hostelu Intro w Krakowie będzie nam bardzo miło, a Ty otrzymasz rabat. Nie gwarantujemy totalnej ciszy i spokoju jak na łonie natury, ale pobyt pełen wrażeń w centrum dynamicznego, dużego miasta.

Staramy się nieustannie podnosić jakość naszych usług i komfort w obiekcie, a dla naszego personelu jest priorytetem zrobić wszystko aby Twój pobyt upłynął tak jak tego oczekujesz. Mamy doświadczony personel – każdy członek załogi Cinnamon&Intro Hostels  sam dużo podróżuje,  wszyscy więc dokładamy starań aby pobyt naszych Gości był udany. Organizujemy eventy w Hostelu, dbamy o czystość, pomagamy zaplanować czas i dotrzymujemy towarzystwa! Wystarczy zwrócić się do nas z pytaniem lub prośbą, a na pewno pomożemy i znajdziemy rozwiązanie w każdej sytuacji.

Wcałym hostelu można korzystać z bezpłatnego WiFi, w recepcji zakupić napoje, podstawowe przybory toaletowe czy wypożyczyć ręcznik, skorzystać za opłatą z pralki, ale pościel, mydło, kawę i herbatę zawsze otrzymasz gratis. Kuchnia jest wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty, więc jeśli masz ochotę możesz przyrządzać swoje posiłki sam. Osoby które wolą zjeść „na mieście” znajdą w pobliżu mnóstwo miejsc wartych polecenia.

Nasze pokoje urządzamy w różnych kolorach, każdy różni się wystrojem: może Twoim ulubionym będzie romantyczny Miód, albo komfortowy Chilli z prywatna łazienką? Wszystkie wspólne łazienki są podzielone na damskie i męskie. Pokoje w Cinnamonie mamy dwu, trzy i czteroosobowe, a w dormach miejsca dla 10, 8, 6 osób.

Hostel Cinnamon jest położony w centrum Wrocławia przy ulicy Kazimierza Wielkiego, która jest obwodnicą Rynku. Z Cinn bardzo szybko dostaniesz się pieszo do Rynku (350m), Galerii Dominikańskiej (500m), na dworzec PKP/PKS (1400m) – tak, wszystkie te obiekty znajdują się w promieniu 1500 m od Cinnamona. Warte uwagi miejsca i atrakcje Wrocławia też są blisko: Panorama Racławicka (1 km), Stadion Śląska Wrocław (4,5 km), Muzeum Narodowe 1 km, ZOO z Afrykanarium (3 km), Wyspa Słodowa, Wyspa Piasek (1 km),  Hala 100 lecia i Fontanna Wrocławska (3 km). Podobnie wrocławskie uniwersytety: większość z nich dzieli kilka minut pieszo od naszego Hostelu.

Zatrzymując się u nas będziesz w centrum tego co dzieje się w mieście i poczujesz jego puls, poznasz atrakcje jakie oferuje nasze cudowne miasto WROCŁAW i spotkasz wielu ciekawych ludzi z różnych stron świata.

Zapraszamy!

Właściciele, manager i załoga Cinn

 

Panorama Racławicka

Panorama RacławickaWrocław ma wiele do zaoferowania turystom. Jeśli nie wiesz co warto zobaczyć zapytaj w recepcji Cinn. Doradzimy!

——————————————————————————– „…dobra zabawa w najlepszym klubowym wydaniu”

——————————————————————————– „…dobra zabawa w najlepszym klubowym wydaniu”Cinnamon poleca Grey Music Club. Zapytaj w recepcji jak tam trafić :)

———————————————————————————- KONCERTY WE WROCŁAWIU: percival

———————————————————————————- KONCERTY WE WROCŁAWIU: percivalPERCIVAL „WILD HUNT LIVE” 06.10.2017 godz. 20:00, WROCŁAW CENTRUM KONCERTOWE A2

AFRYKARIUM

AFRYKARIUMTego nie znjadziesz nigdzie indziej w Polsce. Zdjęcie www.zoo.wroclaw.pl.

——————————————————————————– KOLEJKOWO

——————————————————————————– KOLEJKOWOCudowny świat w miniaturze! Największa makieta kolejowa w Polsce! 260 metrów kwadratowych powierzchni makiety 430 metrów torowiska 15 pociągów 60 wagonów 108 samochodów 162 budynki, w tym miniatury autentycznych budowli z Dolnego Śląska 2300 figurek ludzi i zwierząt + mosty, tunele, akweny, zjawisko dnia i nocy

———————————————————————————- KONCERTY WE WROCŁAWIU: LEMON

———————————————————————————- KONCERTY WE WROCŁAWIU: LEMONLemON - TU/Etiuda Zimowa, 09.12.17, godz. 19:00 Sala Audytoryjna w WCK ul. Wystawowa 1

RIESE – PODZIEMNE MIASTO OSÓWKA

RIESE – PODZIEMNE MIASTO OSÓWKAKto nie słyszał o złotym pociągu, podziemnych sztolniach i zamku Książ? Skaby nazistów, perły księżnej Daisy... POLECAMY!

——————————————————————————– MASZ KARTĘ EURO26? ZABIERZ JA ZE SOBĄ W PODRÓŻ!

——————————————————————————– MASZ KARTĘ EURO26? ZABIERZ JA ZE SOBĄ W PODRÓŻ!Dla posiadaczy karty Euro26 zniżka 15% od ceny dnia na nocleg w Cinn, dla rezerwacji dokonanych drogą mailową. O cenę dnia pytaj w recepcji.

———————————————————————————- KONCERTY WE WROCŁAWIU: dire straits

———————————————————————————- KONCERTY WE WROCŁAWIU: dire straitsDIRE STRAITS experience WROCŁAW - 27.02.18, 20:30 Hala Stulecia ul. Wystawowa 1, 51-618 WROCŁAW