CINNAMON

Lubisz gdy dużo się dzieje, gdy otacza Cię grono przyjaciół i nieznajomych którzy mogą zostać znajomymi? Nie przepadasz za sztywną atmosferą skategoryzowanych hoteli – wolisz luz, cenisz sobie doskonałą atmosferę, swobodę, możliwość skorzystania z kuchni w środku nocy gdy nagle zgłodniejesz? Nie oczekujesz wystawnego śniadania, bo rozumiesz że tani nocleg = śniadanie we własnym zakresie?

Dobrze trafiłeś, bo rozumiemy Cię doskonale i dlatego jesteśmy tutaj my: Cinnamon – HOSTEL w którym zawsze możesz liczyć na miłe przyjęcie, komfortowe pokoje i przyjazny personel, a jeśli Ci się u nas spodoba i zechcesz pojechać do innego Hostelu naszej sieci Cinnamon&Intro w Krakowie lub Poznaniu będzie nam bardzo miło, a Ty otrzymasz rabat. Nie gwarantujemy totalnej ciszy i spokoju jak na łonie natury, ale pobyt pełen wrażeń w centrum dynamicznego, dużego miasta.

Staramy się nieustannie podnosić jakość naszych usług i komfort w obiekcie, a dla naszego personelu jest priorytetem zrobić wszystko aby Twój pobyt upłynął tak jak tego oczekujesz. Mamy doświadczony personel – każdy członek załogi Cinnamon&Intro Hostels  sam dużo podróżuje,  wszyscy więc dokładamy starań aby pobyt naszych Gości był udany. Organizujemy eventy w Hostelu, dbamy o czystość, pomagamy zaplanować czas i dotrzymujemy towarzystwa! Wystarczy zwrócić się do nas z pytaniem lub prośbą, a na pewno pomożemy i znajdziemy rozwiązanie w każdej sytuacji.

Wcałym hostelu można korzystać z bezpłatnego WiFi, w recepcji zakupić napoje, podstawowe przybory toaletowe czy wypożyczyć ręcznik, skorzystać za opłatą z pralki, ale pościel, mydło, kawę i herbatę zawsze otrzymasz gratis. Kuchnia jest wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty, więc jeśli masz ochotę możesz przyrządzać swoje posiłki sam. Osoby które wolą zjeść „na mieście” znajdą w pobliżu mnóstwo miejsc wartych polecenia.

Nasze pokoje urządzamy w różnych kolorach, każdy różni się wystrojem: może Twoim ulubionym będzie romantyczny Miód, albo komfortowy Chilli z prywatna łazienką? Wszystkie wspólne łazienki są podzielone na damskie i męskie. Pokoje w Cinnamonie mamy dwu, trzy i czteroosobowe, a w dormach miejsca dla 12, 8, 2 x 6 i 5 osób.

Hostel Cinnamon jest położony w centrum Wrocławia przy ulicy Kazimierza Wielkiego, która jest obwodnicą Rynku. Z Cinn bardzo szybko dostaniesz się pieszo do Rynku (350m), Galerii Dominikańskiej (500m), na dworzec PKP/PKS (1400m) – tak, wszystkie te obiekty znajdują się w promieniu 1500 m od Cinnamona. Warte uwagi miejsca i atrakcje Wrocławia też są blisko: Panorama Racławicka (1 km), Stadion Śląska Wrocław (4,5 km), Muzeum Narodowe 1 km, ZOO z Afrykanarium (3 km), Wyspa Słodowa, Wyspa Piasek (1 km),  Hala 100 lecia i Fontanna Wrocławska (3 km). Podobnie wrocławskie uniwersytety: większość z nich dzieli kilka minut pieszo od naszego Hostelu.

Zatrzymując się u nas będziesz w centrum tego co dzieje się w mieście i poczujesz jego puls, poznasz atrakcje jakie oferuje nasze cudowne miasto WROCŁAW i spotkasz wielu ciekawych ludzi z różnych stron świata.

Zapraszamy!

Właściciele, manager i załoga Cinn

Panorama Racławicka

Panorama RacławickaWrocław ma wiele do zaoferowania turystom. Jeśli nie wiesz co warto zobaczyć zapytaj w recepcji Cinn. Doradzimy!

„…dobra zabawa w najlepszym klubowym wydaniu”

„…dobra zabawa w najlepszym klubowym wydaniu”Cinnamon poleca Grey Music Club. Zapytaj w recepcji jak tam trafić :)

KONCERTY WE WROCŁAWIU: METRO

KONCERTY WE WROCŁAWIU: METROPo raz kolejny do Wrocławia powraca wspaniałe muzyczne wydarzenie, jakim jest wystawienie musicalu METRO Studia Buffo. Wydarzenie, ze względu na swą historię i sławę, niezwykle warte wzięcia pod uwagę podczas planowania zimowych wieczorów – METRO to kanon teatralny dla każdego Polaka. Historia musicalu sięga roku 1987, a światowej prapremiery doczekał się w 1991 roku. Od tamtej pory wystawiany był już prawie2000 razy i stał się swoistym fenomenem tak krajowym jak i światowym. Z uwagi na swą popularność należy uznać METRO za kultowe wydarzenie teatralne. Żadne inne polskie przedstawienie nie osiągnęło takiej ilości wystawień i nie miało ponad miliona widzów. We Wrocławiu ostatni raz METRO grano w 2013 roku, kiedy to artystom dwukrotnie udało się zapełnić halę do ostatniego miejsca. 28.01.2017 17:00 Wrocław, Hala Stulecia, Wystawowa 1

AFRYKARIUM

AFRYKARIUMTego nie znjadziesz nigdzie indziej w Polsce. Zdjęcie www.zoo.wroclaw.pl.

KOLEJKOWO

KOLEJKOWOCudowny świat w miniaturze! Największa makieta kolejowa w Polsce! 260 metrów kwadratowych powierzchni makiety 430 metrów torowiska 15 pociągów 60 wagonów 108 samochodów 162 budynki, w tym miniatury autentycznych budowli z Dolnego Śląska 2300 figurek ludzi i zwierząt + mosty, tunele, akweny, zjawisko dnia i nocy

KONCERTY WE WROCŁAWIU: SABATON

KONCERTY WE WROCŁAWIU: SABATONKoncert odbędzie się 28 lutego 2017 na Hala Stulecia w Wrocław. Rekomendować Sabatonu nie trzeba!

RIESE – PODZIEMNE MIASTO OSÓWKA

RIESE – PODZIEMNE MIASTO OSÓWKAKto nie słyszał o złotym pociągu, podziemnych sztolniach i zamku Książ? Skaby nazistów, perły księżnej Daisy... POLECAMY!

MASZ KARTĘ EURO26? ZABIERZ JA ZE SOBĄ W PODRÓŻ!

MASZ KARTĘ EURO26? ZABIERZ JA ZE SOBĄ W PODRÓŻ!Dla posiadaczy karty Euro26 zniżka 15% od ceny dnia na nocleg w Intro, dla rezerwacji dokonanych drogą mailową. O cenę dnia pytaj w recepcji.

KONCERTY WE WROCŁAWIU: Koncert The Australian Pink Floyd Show

KONCERTY WE WROCŁAWIU: Koncert The Australian Pink Floyd ShowThe Australian Pink Floyd Show powraca z nowym konceptem na zestaw utworów Pink Floyd, zatytułowanym “The Best Side Of The Moon”. „Tym razem chcieliśmy zaprezentować szerszy zakres materiału, bardziej wyważoną setlistę, która byłaby bardziej reprezentatywna dla repertuaru Pink Floyd na przestrzeni lat. Na liście tej znajduje się zestaw najlepszych i najczęściej typowanych utworów, a także kompozycje z ery wczesnego Syda Barretta oraz utwory z płyt „Meddle”, „Dark Side of the Moon”, „Wish You Were Here”, „Animals”, „The Wall”, „The Final Cut”, „Momentary Lapse of Reason” czy „The Division Bell”. Znajdzie się tutaj wszystko, by zadowolić wszystkich fanów Pink Floyd. 03.03.2017 20:00 Wrocław, Hala Stulecia, Wystawowa 1